Deans

 

 

Date

 

 

Dean

       

Vice Deans

 

15.10.1992 16.02.1993

 

 

Prof. Basri ÇETİN

       

Assoc.Prof.Dr. Galip CANSEVER
(04.11.1992-16.02.1993)

 

 

 

17.02.1993 13.12.1998

 

 

 

 

Prof.Dr. Çelik AKTAŞ

       

Assoc.Prof.Dr .Galip CANSEVER
(17.02.1993-15.05.1994)
Prof.Dr. Filiz GÜNEŞ 
(25.04.1994-13.12.1998)
Assist.Prof.Dr. Gülderen YILDIRMAZ
(05.04.1996-14.01.1997)
Assist.Prof.Dr. Aktül KAVAS 
(15.01.1997-13.12.1998)

 

 

14.12.1998 15.01.2005

 

 

 

Prof.Dr. Atilla ATAMAN

       

Prof.Dr. Oruç BİLGİÇ 
(16.12.1998-10.03.2005)

 

 

 

11.03.2005 14.09.2008

 

 

 

Prof.Dr. Galip CANSEVER

       

Prof.Dr. Tülay YILDIRIM 
(11.03.2005-31.01.2007)
Assoc.Prof.Dr. Nurettin UMURKAN 
(11.03.2005-14.09.2008)
Assist.Prof.Dr. A.Tevfik İNAN 
(01.02.2007-14.09.2008)

 

15.09.2008 23.09.2011

 

 

 

Prof.Dr. Galip CANSEVER

       

Prof.Dr. Nurettin UMURKAN 
(15.09.2008-23.09.2011 )
Assist.Prof.Dr. A.Tevfik İNAN 
(15.09.2008-23.09.2011 )

 

 

 

22.09.2011-22.09.2014

 

 

 

 

Prof.Dr. Celal KOCATEPE

       

Assist.Prof.Dr. İsmail AKSOY 
(22.09.2011- 22.09.2014)
Assist.Prof.Dr. Recep YUMURTACI
(22.09.2011- 22.09.2014)

22.09.2014-   Prof.Dr. Nizamettin AYDIN        

 

Assoc.Prof.Dr. İsmail AKSOY 
(22.09.2014-)
Assist.Prof.Dr. Tuncay UZUN
(22.09.2014- )

 

25.07.2016-30.07.2017   Prof.Dr.Hacı BODUR        

Prof.Dr. Nurettin UMUMURKAN   25.07.2016-30.07.2017                  

Prof.Dr.Banu DİRİ   25.07.2016-30.07.2017